فرقه اهــــل حــــق

تجاوز قطب خانقاه نعمت اللهي به همسران دروايش

 
 

انتقام از قطب متجاوز به همسر يک درويش نعمت اللهي


 در اوایل دی ماه فردي که با بستن ديناميت و نارنجک به خود وارد خانقاه درويشان محله مولوي شده بود توسط نيروهاي پليس تهران دستگير شد. اين فرد بيان مي‌کرد که فساد اخلاقي مسئول خانقاه باعث شده تا دست به چنين اقدام بزند.A0780436.jpg


  فردي 48 ساله که با بستن ديناميت و نارنجک وارد خانقاه درويشان محله مولوي شده بود و قصد منفجر کردن آنجا را داشت توسط نيروي‌هاي پليس تهران دستگير شد.
اين فرد از درويشان فرقه نعمت‌الهي است و اعلام مي‌کرد که برخي مسائل اخلاقي باعث شده تا دست به اين اقدام بزند. او در حرف‌هاي خود بارها از تجاوز به همسر و فرزندش توسط ج. ن مرشد خانقاه اشاره کرد.
فرد دستگير شده از  وارد خانقاه شده و با پرتاب نارنجک چندين نفر را زخمي کرده بود، اين فرد همراه خود اسلحه کلاشينکف، کلت کمري، جندين عدد نارنجک صوتي و جنگي و ديناميت همراه داشت. وي در دستش يک نارنجک داشت که ضامنش را کشيده بود.

فرد دستگير شده پس از دستگيري علت اقدام خود را تجاوز مسئول خانقاه به همسر و فرزندش اعلام کرد. اين فرد ادعا مي‌کرد که به بهانه‌ مراسم خاص دراويش به زن و فرزندش تجاوز شده و او نماينده 300 نفر از دراويش ديگر است که زنان‌شان مورد سو استفاده جنسي قرار گرفته‌اند.
وي از پليس خواست تا عوامل خيانت جنسي را دستگير کند و از فردي به نام ج. ن به عنوان عامل اصلي خيانت‌ها نام مي‌برد.
فرد مسلح 25 سال عضو فرقه نعمت‌اللهي بوده و با هدف انتقام جويي از مسئولان اين فرقه دست به اين اقدام زده بود. اين فرد مطالبي را درباره برخي مديران خانقاه مطرح مي‌کرد که محور اصلي آن فساد اخلاقي بود.

مرد 48 ساله که با بستن ديناميت و نارنجک وارد خانقاه درويشان محله مولوي شده بود و قصد منفجر کردن آنجا را داشت در حال مذاکره با سردار رجب زاده رييس پليس تهران بزرگ

* سوءاستفاده از زنان به بهانه مراسم خاص

‌مرد پس از دستگيري، از تجاوز سخن مي‌گفت و با صداي بلند مي‌گفت که عصمت زن و فرزندش لکه‌دار شده، او مي‌گفت، اين چه آئيني است که براي رسيدن به مراحل بعدي و کسب برخي توانمندي‌هاي بايد به زنان تجاوز کرد.
مرد خشمگين بود و از مصيبتي که بر سرش آمده بود سخت ناله مي‌کرد. مي‌گفت آبرويش بر باد رفته و به بهانه مراسم خاص از زن و فرزندش سوءاستفاده جنسي شده است.
باز حکايت تلخ، ساده‌لوحي عده‌اي که تحت تأثير قرار گفته و حاضرند به همسر و خانواده خود خيانت کرده تا سير آفاق و انفس کنند. در نظام اخلاقي ايرانيان بنيان خانواده و رعايت شئونات اخلاقي و اسلامي يک اصل است اما برخي براي کاميابي جنسي خود از هر حربه‌اي استفاده مي‌کنند، حتي سوءاستفاده از اخلاقيات و مراسم خاص دراويش.
مرد مي‌ناليد و به آئيني که براي کاميابي عده‌اي خاص دست به هر اقدامي مي‌زند، ناسزا مي‌گفت، مرد از درد به خود مي‌پيچيد و ادعاهاي شفابخشي برخي از بزرگان اين آئين درويشي را به چالش مي‌کشيد.
وي مي‌گفت: در آشي که براي دروايش درست مي‌کنند، ماده توهم زا مي‌ريزند آن‌گاه بر سر سفره ورد مي‌خوانند و از خود بي‌خود شدن دراويش را به اين ورد مرتبط مي‌دانند.
اين فرد فرياد مي‌زد: برخي از بزرگان فرقه با پول دراويش ميلياردر شده‌اند و براي خود موقعيتي دارند، اسم اين کار چيست؟
فرد دستگير شده مي‌گفت: مسئول خانقاه به بهانه مراسم خاص از زنان فرقه خواسته‌هاي نامعقول و غيراخلاقي داشته و در هر مرحله اين خواسته‌ها شنيع‌تر مي‌شده است. به زن و فرزندم به بهانه‌هاي واهي و مثلاً خاص تجاوز کرده‌اند.
او مي‌گفت: من نماينده تعداد زيادي از دروايش ديگر هستم که عصمت همسرانشان لکه‌دار شده است. بايد کسي پيدا مي‌شد و به اين همه نامردي و خباثت پايان مي‌داد.
«م» فرد دستگير شده به استفاده از مواد روانگردان و توهم‌زا در مراسم مذهبي اين فرقه نيز اشاره کرد.‌


متذکر اين نکته مي شويم که فرقه نعمت اللهي مونسعليشاهي، شهره فساد اخلاقي و تجاوزهاي متعدد اقطاب اين فرقه به مريدان خود ميباشد که از آن جمله تجاوز هاي متعدد جواد نوربخش
به خانم فريال آوا رخ که خانوادتا مريد نور بخش بودند را مي توان ذکر کرد که فريال خود کشي کرد و فيلمهاي دادگاه خانواده آوا رخ موجود است.از ديگر کرامات اقطاب فاسد اين فرقه مي توان به مصاحبه جواد نور بخش با شبکه الجزيره اشاره کرد که مي گويد : ما اصلا مسلمان نيستيم.

بوي يکرنگي از اين نقش نمي آيد خيز

دلق آلودهء صوفي به مي ناب بشوي

برخي از فرق و آئين‌هاي عرفاني دروغين طي سال‌هاي گذشته سعي کرده‌اند با جذب اقشار مختلف مردم، مطالبي را تحت عنوان عرفان و حقيقت‌‌ به خورد مردم دهند که به دليل باطل بودن ادعاهايشان باعث بروز مشکلات و فروپاشي اخلاقيات و بنيان خانواده ميان طرفدارنشان مي‌شوند.
در اين زمينه لازم است دستگاه‌هاي فرهنگي با جديت و دقت بيش‌تر موضوع را پيگيري و اقدامات لازم در خصوص فرهنگ سازي و ترويج فرهنگ عرفان واقعي اسلام به عمل آورند.
در ادامه فيلمي از رقص اعضاي اين فرقه در خانقاهي در کرمان که در سالروز تولد جواد نوربخش قطب فرقه مذکور برگزار گرديده را جهت دانلود قرار مي دهم  تا مخاطبين خود شاهد اعمال مدعيان عرفان باشند و فرق ظلمانيت و نورانيت را مشاهده کنند
.

دانلود فيلم

فيلم دوم در مورد دادگاه جواد نوربخش قطب فرقه مونس عليشاهي که به يکي از مريدانش به نام فريال آوا رخ تجاوز کرده بود (و به همين سبب هم اين دختر نگون بخت دست به خودکشي زد) خواهر فريال در حال افشاي انحرافات اين عارف نما است.

دانلود فيلم
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و سوم اسفند ۱۳۸۸ساعت 15:42  توسط پــــــــــچ پــــــــــچ  |